Puidust Kudumine Loom Komplekt Käsitsi Kootud DIY Kootud Komplekt Leibkonna Vaip, Multifunktsionaalne Sall Loom õmblusmasin

Uus toode

€34.24

€40.28

-14 %

On laos

Märksõnad:

loom puidust, koo loom, loom, ümmarguse kudumismasin, käsi paiste, Tricot, käsi paiste masin, kangasteljed jaoks, koo kudumise, loom tööriist, koo machin

Portfelli Toolkit seeria KOOSTISEGA VAHEND KOTT SEERIA

Tüdrukud sallid DIY käsitsi kudumise lõng kudumise masin kudumismasin suur seina riputamise tekk salli hind 85.00

Eksport Saksamaale Kuninganna laste loom diy käsitsi kudumine villa mootorita käsi-puidust mänguasjad 30.00 hind

Uus puust king size loom lastele diy käsitöö sall pöörleva ratta lõnga kudumise tootmise 32.00 hind

p>

Ma Daamid ja härrad aastal Zhejiang Green Valley Forte, täis fantaasia maagiline"maastik koju. Muinasjutt maailmas,"ütles pilv, ja seal on"Hiina puidust mänguasi Linna"stiil, siin on rikas ressursside, tiheda metsa, puude pindala 1018 ruutmeetrit, metsa katvuse määr jõudis 78. 4% inimestest, Zhejiang Provintsi Juht, seal on see"Zhejiang Linhai,"ütles tehase pindala on 3500 ruutmeetrit. Rohkem kui 100 töötaja, tehase ala elegantne keskkonna -, taime-hele ja avar, hea tootmistingimusi, ettevõte 2010, on pühendunud teadus-ja arendustegevuse erinevaid puzzle mänguasjad, tootmise aastane tootmismaht erinevaid mänguasju, kellel on kuni 50 miljonit seab., Peamine tootmise laste puidust mänguasjad põhineva keskmise suurusega tehase tootmine, puidust mänguasjad kategooriad hõlmavad:"varajase hariduse mänguasi,käed-klassi. Muusika taju klassi,hoone klassi. Maja klassi,laste puzzle,lohistage auto" jne. erinevaid stiile mänguasi.

Me oleme nüüd mänguasju, et luua õnnelik, haridus mänguasjad oli meie Vanemate Valik, saada lapsed, armastus, meie mänguasjad aitavad kaasa Laste kasvu; külvi laste tarkus; koputage laste kunsti inspiratsiooni; saavutused sa"õnnestub, 望女成凤; soovida.

Ettevõtte alati kinni"kvaliteet ellujäämise, tuginedes usaldusväärsust murda turg". Filosoofia,püüdma luua keskkonnaohutu boutique mänguasjad. Kas lapsed esitleb värvikas, unikaalne kuju, mis on meelepärased mänguasjad, valgustada lapsed tarkuse, ja saavutada laste unistused vana, las lapsed puhtad südamelt liuglema! Ootame teie meeles pidada, rohkem ootan teie valik! Me oleme juhtiv Interneti-turundus hind jaemüügi! Tehase jaemüügi hind! Las iga gals, millel on õnnelik lapsepõlv! Vastutuse -, side -, rakendamise, arendamise, on ettevõtte filosoofia. Teeme paremini!

Meie samm-range protsess , tugev äri meeles, võitis enamus kasutaja usaldust ja kiitust

Puidust mänguasjad kogu tootmise protsess on keerulisem, kuna toode tõug mitmekesisus, ühe toote keerukus varieerub, selle tootmisprotsess ei ole ühtne reegel. Selle Üldine tootmise protsess on:

Saetud logib lauad - → kuiv - → Risti lõigatud väikesed plaadid ― → Töötlemata hööveldamine - → Trahvi hööveldamine - → Lõigatud toorikud (k.a vineeri ja fiberboard) - → poola -- → Värvi -, trüki-või decal - → Kontrolli poolaasta valmistoodete - → Valmistoote assamblee - → lõpptoote kontrolli - → Lõpetanud tooted on pakitud ja pannakse ladustamine.

Ülaltoodud pildistamise protsess, seal on kaks peamist osa.

Aluseks on "pime" töötlemine. Vastavalt suurusele ja kvaliteedi nõudeid, protsessi saagimine kuivatatud juhatuse arvesse eri kirjeldused ja kujundeid nimetatakse "partiide". Pärast töötlemist etapp "partiide", puidu täiendavalt töödelda erinevaid puidutöötlemise masinad vastavalt joonised ja tehnilised dokumendid vastama toote nõuetele suuruse, kuju ja pinna kvaliteet

Põhiline osa protsessi nimetatakse vormimine, mida nimetatakse ka "tühi" tootmiseks. Töötlemine "tühi osad" mängib ühendav roll tootmisprotsessis puidust mänguasjad, ja on tugeva aluse täiustatud ja rikkam järelmeetmete töötlemise mänguasjad. Tehnoloogilise protsessi tühi tootmine hõlmab hööveldamine, pressimise või neli pool hööveldamine, lihvimine, valdkondadevahelisi -, püsthöövel -, puur -, mis moodustavad lihvimine, moodustades poleerimine ja nii edasi.

Muster Tüüp Lill
Materjal IR(Päritolu)
Päritolu CN(Päritolu)
Mudeli Number Puudub
Teema Puudub

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Seotud