Neli-viis Wifi Lüliti Mobile App puldiga Relee Moodul

Uus toode

€18.74

On laos

Märksõnad:

xt 60 ne pistik

modname=ckeditor

1. Toetust relee väljund power-lüliti (riigi, ja on võimalik määrata ka mälu, et säilitada algne olek

2. Kasutades teise põlvkonna wifi moodul, püsivara saab uuendada ja tulemus on stabiilne.

3. Uus püsivara toetab jog ja isefikseeruva hübriidrežiimid.Saate määrata, neid jog ja isefikseeruva mobiilse RAKENDUSE seaded.Jog ajal saab seadistada vahemikus 0,5-3600 sekundit.

Selgitus kolm režiimi:

1. Jog režiim: mobiiltelefoni avaneb relee ja sulgub automaatselt (peamiselt kasutatakse muutmine vallandada signaale nagu rolling väravad, elektrilised uksed, juurdepääsu kontroll, jne.)

2. Self-locking-režiim: mobiilne telefon on sisse lülitatud, relee on sisse lülitatud, et telefon on välja lülitatud, ja relee on välja lülitatud (peamiselt kasutatakse muutmise lambid, elektriseadmete ja teiste normaalselt avatud ja normaalselt suletud tüüpi)

3 Blokeerimine režiim: Kui mobiiltelefon on sisse lülitatud, ainult üks relee saab sisse (ALALISVOOLU mootor edasi ja tagasi)

4 Sörkima, self-locking hybrid mode: telefon on sisse lülitatud, ainult üks relee saab sisse (erilist kontrolli mitu seadmed)

Näiteks: Set esimene relee jog 1 teine Komplekt teine relee jog 5 minutit Määrata kolmanda relee self-locking Seatud neljas relee iselukustuvat

5. Koos ajakava, viivituse funktsioon, tsükli aeg, minimaalne üksus aeg on 1 minut, selle lühikese aja jooksul on 1 minut. (Kasutatakse peamiselt automaatne söötmissüsteem, tsükli ajastus ventilatsioon, laterna ajastus sisse-ja väljalülitamine ja muud automaatsed juhtimissüsteemid)

Moodul on ühendatud ruuteri WIFI signaali või mobiiltelefoni leviala signaali, alla laadida ja installida Lihtne Micro Liidu APP, ja mobiiltelefoni saab juhtida kõikjal maailmas.Toetab praegu Hiina, Hiina (Traditsiooniline), inglise, taani, prantsuse, vene, itaalia, poola.

Täiendavalt varustatud RF saanud moodul trükkplaadi puldi.Kui ei ole võrguga, puldiga juhtimiseks kasutatakse lülitit.Puldi kaugus on 20-100 meetrini.

1. Signaali indikaator, 4-way relee pull-in indikaator;

2. Võimsustarve pardal on vähem kui 1W, et quiescent praegune on 0.08 A, ja töötab praegu on 0,3 A;

3. Kontrolli nimivoolu jooksul 10A ja üleminek pinge jooksul 250V;

4, 4 kanalit, mille kaudu 10A relee väljund;

5.Relee eluiga on üle 1,000,000 korda;

6, elektrilised isolatsiooni takistus 100M;

7, elektrilöögi 1000V taluma pinge;

8.Maksimaalne pull-aeg relee on 15mS millisekundit;

9.Maksimaalne vabastamise ajal relee on 5mS millisekundit;

10.Töötemperatuur: -40 kraadi kuni +70 kraadi;

11. Suhteline õhuniiskus 40% ~ 80% RH.

See moodul peab olema ühendatud ruuteri WIFI

Kuidas ühendada ilma ruuteri: Siin on kaks võimalust teil valmistada: ① Valmistada mobiiltelefon, mida saab ühendada mobiiltelefoni võrku ja lülita WIFI hotspot.Kui ruuteri, kasutage ühilduva mobiiltelefoniga ühendamiseks WIFI leviala, nii et saate konfigureerida moodul ja pult Juba. ② Kasutada 4G kaasaskantav WIFI kui ruuter ja kasutada ka mobiiltelefoni ühendada WIFI, ja pärast seadistamise moodul, saab teha puldiga.

See moodul on stabiilne ja ei ole kunagi langenud.See on kohaliku switch ja serveri mobiiltelefoni kontrolli lüliti.Erinevaid ajastamise funktsiooni ja turvalisus: ühe seadmega saab olla ainult seotud ühe mobiiltelefoni, et vältida pahatahtlikku kontrolli teiste poolt.Kui teil on vaja sõber kontrolli, sa võid jagada seade

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Seotud