Meist

miniSmiles (MiniTrading OÜ) on asutatud 2020 eesmärgiga pakkuda väikelastega peredele ökoloogilisi, naturaalseid ning vastupidavaid tooteid. Meie toodete kvaliteediga jäävad rahule ka kõige nõudlikumad pered.Kõik

Meie poolt pakutavad tooted vastavad EU kõrgematele standarditele, on keskkonnasõbralikud ja omavad CE märgistust. Tooted ei sisalda BPA, PVC ftalaadid, plii ja kaadmium ega muid toksilisi aineid.

 

Meie tootevalikust leiate sellised tuntud brändid nagu:

HEVEA - Kõik lutid on valmistatud 100% naturaalsest kummist muutes lutid looduslikuks ja keskkonnasõbralikuks. Lutipudelid on valmistatud karastatud klaasist, vältides kukkumisel purunemist.

JaBaDaBaDo - Puidust mänguasjad on valmistatud Rootsi disainerite poolt ning kasutatud on kõige kõrgema kvaliteediga materjale nagu puit ja puuvill.

EcoTeething - Leedus käsitööna valminud lutiketid ja närimislelud on valmistatud 100% food gradable silikonist ning on stiilsed ja keskkonnasõbralikud.

CINK - Rootsis disanitud ning orgaanilisest bambusest ja silikoonist valmistatud sööginõud ja tarvikud. Orgaaniline bambus on kokku segatud GMO-vaba maisitärklise ja 100% toidumelamiiniga.